Spring til hovedindhold
Personer

Where other firms assign lawyers, we assign a team of legal experts

Personer

Vi har samlet de bedste jurister, der i integrerede teams rådgiver vores klienter.

Vores jurister er højtspecialiserede og rådgiver løbende i de mest betydningsfulde sager inden for deres respektive specialer. Hvis du vil vide mere, kan du søge efter en specifik jurist nedenfor:

Søg på navn

Gennemse efter

Navn ▴ ▾Specialer ▴ ▾Stilling ▴ ▾ ▴ ▾
Adrian Fritze SimonsenJuridisk student
Alexander Højrup-JohansenTilkaldevikar
Alexander Koks AndreassenAdvokatfuldmægtig
Alexander MünterBank og Finans, ProcesAdvokatfuldmægtig
Alexandra MoraisKonkurrence og EUStipendiat
Amalie Kjær HassagerAdvokatfuldmægtig
Anders Mygind ChristensenPMO-ansvarlig
Andrea Brix KjelgaardHR-student
Andreas BøghFast Ejendom og Entreprise, M&AAdvokatÅ Fast Ejendom
Andreas JespersenMarketing og Kommunikationskonsulent
Andreas Meldgård KrogenArbejds- og AnsættelsesretStipendiat
Andreas NielsenBørs- og kapitalmarkeder, M&APartnerÅ Bank og Finansiering, Å Fødevarer, Å Healthcare, Å Logistik og Transport, Å Lægemidler og Bioteknologi, Å Olie og Gas, Å Renewables, Å Retail, Å Services
Andreas StaurIP, PersondataAdvokat
Ane Petrine Lundetoft ClausenCorporate, Fast Ejendom og EntrepriseAdvokatÅ Fast Ejendom
Anette DetlefsenServicechef
Anette LonsdaleFast Ejendom og EntrepriseAdvokatÅ Bank og Finansiering, Å Fast Ejendom
Anke HendriksenArbejds- og Ansættelsesret, M&AAdvokatfuldmægtig
Anna Bonne RasmussenIP, PersondataAdvokatfuldmægtig
Anna Maja WallinAdvokatfuldmægtig
Anna de Vos-ZehngraffArbejds- og Ansættelsesret, PersondataAdvokatfuldmægtig
Anne Hansine NielsenArbejds- og Ansættelsesret, Konkurrence og EUAdvokatfuldmægtig
Anne Ruberg-WurmsAdvokatfuldmægtig
Anne-Sofie Kjeldbjerg BendtsenVidenstudent
Anne-Sophie Bech ChrillesenServicekoordinator
Annette SommerKøkkenmedhjælper
Annie Fromberg NielsenProjektmedarbejder - Tinglysning
Ann-Sofie NorlykServicekoordinator
Anton SecherJuridisk student
Aurore PerleauM&AAvocat au Barreau de Bruxelles
Bent Bille Brahe SelbyM&AAdvokatfuldmægtig
Bernhard PauluzziKok
Birgitte A. LauritzenHR-konsulent
Birgitte ToxværdPersondataAdvokat
Camilla Hee WilleFast Ejendom og EntrepriseAdvokatÅ Fast Ejendom
Camilla Skjelborg NielsenProjektmedarbejder - Fondsadministration
Camille HejdemannStipendiat
Carina Lucas-SennenwaldtProjektmedarbejder
Carl-Emil StampePiccolo
Caroline Stjernstrøm NielsenBank og Finans, ProcesAdvokatÅ Bank og Finansiering
Casper TingleffStipendiat
Catharina Anna TroenStipendiat
Cathrine Rømer ChristensenFast Ejendom og Entreprise, ProcesAdvokatÅ Fast Ejendom, Å Forsikring, Å Olie og Gas
Cathrine WenzzelStipendiat
Channie Borup JensenJuridisk student
Charlotte ChristensenProjektmedarbejder - Transaktioner
Charlotte GöteFast Ejendom og EntrepriseStipendiat
Christian EichenAdvokat
Christian Hoelgaard OlsenIT-chef
Christian Høgh ColdStipendiat
Christian JohansenFast Ejendom og Entreprise, ProcesPartnerÅ Fast Ejendom, Å Olie og Gas
Christian SahlertzBank og FinansAdvokat
Christian Schow MadsenFast Ejendom og Entreprise, M&APartner
Christian Taksøe-VesterProcesAdvokat
Christian ÅnerudStipendiat
Christoffer Bennike RønningSkatAdvokatfuldmægtig
Christoffer HennebergBank og FinansStipendiat
Christopher ÅngstrømFast Ejendom og EntrepriseAdvokatfuldmægtigÅ Fast Ejendom
Clara Juul HolmProcesAdvokatfuldmægtig
Claus Høeg MadsenBank og Finans, Energi og Infrastruktur, Offentlig Ret, Rekonstruktion og InsolvensAdvokat
Curtis JosephKok
Ditte Gemmer KristiansenFast Ejendom og EntrepriseStipendiat
Dorte Skytte RasmussenInformationsspecialist
Elise Ross-HansenArbejds- og Ansættelsesret, Persondata, ProcesPartnerÅ Bank og Finansiering, Å Healthcare, Å Logistik og Transport, Å Lægemidler og Bioteknologi, Å Shipping
Emil Hedegaard MikkelsenBank og FinansAdvokat
Emil Hedegaard PirchertAdvokatfuldmægtig
Emil Lund LauritzenStipendiat
Emilie Christiane StougaardBank og FinansAdvokatfuldmægtig
Erik Banner-VoigtSkatPartner
Fabio DonadoniSouschef
Frederik André BorkKonkurrence og EUPartner Å Automotive
Gitte KanstrupProjektmedarbejder - Bobehandling
Gregers GamCorporate, Fast Ejendom og Entreprise, SkatAdvokat
Gregers KongstadJuridisk student
Gustav Kjær LavikPiccolo
Heidi SperlingM&AAdvokat
Helle Nørby KristensenM&AAdvokat
Helle OlsenProjektkoordinator
Henriette BjergFast Ejendom og EntreprisePartner
Henrik DahlBank og Finans, Private ClientsPartnerÅ Bank og Finansiering
Henrik Selchau PoulsenFast Ejendom og Entreprise, Rekonstruktion og InsolvensPartner Å Bank og Finansiering, Å Fast Ejendom
Henrik Wedell-WedellsborgCorporate, Private ClientsÅ Fast Ejendom, Å Fødevarer, Å Landbrug, Å Olie og Gas, Å Retail
Ida KjølbyeBank og Finans, M&AAdvokatfuldmægtig
Ida Nordholm-CarstensenJuridisk student
Ida Sofie KøbkeStipendiat
Jacob Goul SørensenFast Ejendom og Entreprise, Rekonstruktion og InsolvensAdvokatfuldmægtig
Jakob Echwald SevelBank og Finans, Børs- og kapitalmarkederPartnerÅ Bank og Finansiering, Å Forsikring
Jakob Kofoed LarsenFast Ejendom og EntrepriseAdvokatfuldmægtig
Jakob LentzIP, Private Clients, ProcesPartnerÅ Bank og Finansiering, Å Forsikring, Å IT, Å Olie og Gas
Janne ArdalØkonomimedarbejder
Jeppe BredtoftStipendiat
Jeppe SkadhaugeEnergi og Infrastruktur, International Ret, Konkurrence og EU, Offentlig Ret, ProcesPartnerÅ Luftfart, Å Medier, Å Olie og Gas
Jesper Schultz LarsenBørs- og kapitalmarkeder, M&A, Private EquityPartnerÅ Bank og Finansiering, Å Fødevarer, Å Healthcare, Å IT, Å Medier, Å Olie og Gas, Å Renewables, Å Retail, Å Services, Å Tele
Joey HeidelbachStipendiat
Johannes HedegaardProces, Rekonstruktion og InsolvensAdvokatfuldmægtig
Johannes Malmvig JensenAdvokatfuldmægtig
Johannes Wieth-KlitgaardJuridisk student
Jonas KorsholtM&AAdvokatfuldmægtig
Jonas Køster MadsenStipendiat
Jonatan HjortdalFast Ejendom og Entreprise, ProcesAdvokatÅ Fast Ejendom, Å Olie og Gas
Jonatan StrenovPrivate EquityAdvokat
Jonathan MadsenPiccolo
Josefine Movin ØstergaardProcesAdvokatfuldmægtig
Josephine Bloch JensenCorporateAdvokatfuldmægtig
Josephine HarritPiccoline
Julie LeonhardtStipendiat
Julie LevinSkatAdvokat
Julie StageCorporateAdvokatfuldmægtig
Karin Klint HenriksenBusiness Controller
Karsten KristoffersenBank og Finans, Børs- og kapitalmarkeder, ProcesPartnerÅ Bank og Finansiering, Å Fast Ejendom, Å Olie og Gas
Katrine Emilie RiseØkonomimedarbejder
Katrine Schwenger GrønborgProjektmedarbejder - Proces
Kenni Svanholm JensenM&AAdvokat
Kim ChristensenServicemedarbejder
Kristian KaagBank og FinansAdvokatfuldmægtig
Kristine GlahnProcesAdvokatfuldmægtig
Lars Kongsgaard HansenM&A, Private Equity, Rekonstruktion og InsolvensAdvokat
Lasse MikkelsenBank og Finans, ProcesAdvokat
Lau HindrichsenStipendiat
Li Bjørnskov FischerProjektmedarbejder - Proces
Lisaf QurashiM&A, Private Equity, SkatAdvokatfuldmægtig
Lisbeth MohrTranslatør
Lisbeth Walthersdorf KatafaiArbejds- og Ansættelsesret, ProcesAdvokat
Lone WichmannHR-chef
Lotte Marie DirksenProcesJuridisk konsulent
Lotte WetterlingProcesAdvokat
Louise Koldby HeldArbejds- og Ansættelsesret, Persondata, ProcesAdvokatfuldmægtig
Louise MerrildMarketing og Kommunikationskonsulent
Louise RylanderInformationsspecialist
Mads Evald-ScheldeStipendiat
Mads OdgaardJuridisk student
Magnus Lundsteen DitlevsenPiccolo
Maj-Britt Lindemann BorgProjektmedarbejder - Insolvens
Margrethe Dalsgaard MøllerAdvokatfuldmægtig
Maria FlindtStipendiat
Maria HermannAdvokatfuldmægtig
Maria SigFast Ejendom og EntrepriseAdvokatfuldmægtig
Maria V. NielsenØkonomimedarbejder
Marianne Elizabeth MøllerFast Ejendom og EntrepriseAdvokatÅ Fast Ejendom
Marianne SchøllerMarketing og Kommunikationskonsulent
Marie Louise Winther LøgstedFast Ejendom og EntrepriseAdvokatfuldmægtigÅ Fast Ejendom
Marie Raz HaargaardProjektmedarbejder - Fondsadministration
Marie SejthenAdvokat
Martin Folke VasehusCorporate, IT, Persondata, ProcesAdvokatÅ IT, Å Medier, Å Retail
Martin HolckM&AAdvokatfuldmægtig
Martin KirkegaardØkonomichef
Mathias Rose SvendsenEnergi og Infrastruktur, Offentlig Ret, ProcesAdvokatfuldmægtig
Mathias SkrubbeltrangStipendiat
Mathilde StigaardJuridisk student
Mejse WaabenSagscontroller
Mette BruunFondsadministrationsleder
Mette Georg JensenKonkurrence og EUAdvokatfuldmægtig
Mette JensenProjektmedarbejder - Transaktioner
Mette Leth ThomsenFast Ejendom og Entreprise, Rekonstruktion og InsolvensAdvokatfuldmægtig
Mick Friis HansenSagscontroller
Mikkel Dalgas RasmussenStipendiat
Mogens EbelingBørs- og kapitalmarkeder, M&APartnerÅ Fødevarer, Å Healthcare, Å Renewables
Mogens ThorningerEnergi og Infrastruktur, M&A, Private EquityPartnerÅ Bank og Finansiering, Å Lægemidler og Bioteknologi, Å Renewables
Morten Bech OlsenAdvokatfuldmægtig
Morten Hyldgaard SchulzArbejds- og Ansættelsesret, Persondata, ProcesAdvokat
Morten JensenBørs- og kapitalmarkeder, M&A, Private EquityPartnerÅ Bank og Finansiering, Å Capital Goods, Å Fast Ejendom, Å Forsikring, Å Fødevarer, Å Healthcare, Å IT, Å Logistik og Transport, Å Lægemidler og Bioteknologi, Å Olie og Gas, Å Renewables, Å Retail, Å Services, Å Shipping, Å Tele
Morten LeenFast Ejendom og EntrepriseAdvokat
Morten StadilCorporate, IT, M&A, MedierPartnerÅ IT, Å Medier, Å Renewables, Å Retail
Nathalie Blicher DanielsenDirektør
Nathalie KjeldeJuridisk student
Nathalie Ladegaard NellemannStipendiat
Nicklas MalmbergPersondataStipendiat
Nicolai LyM&AStipendiat
Nicolaj KleistEnergi og Infrastruktur, Life Science, Offentlig RetPartnerÅ Forsyning, Å Fødevarer, Å Healthcare, Å Lægemidler og Bioteknologi, Å Olie og Gas
Nicoline SandEnergi og Infrastruktur, Life Science, Offentlig Ret, ProcesAdvokat
Niels Gravengaard NielsenIT-supporter
Niels Jørgen OggesenFast Ejendom og EntreprisePartner Å Fast Ejendom, Å Renewables
Nikolaj JepsenStipendiat
Nina LangkjærProjektmedarbejder - Ledelse
Nina RossiKøkkenchef
Olaf KoktvedgaardKonkurrence og EU, Medier, ProcesPartnerÅ Bank og Finansiering, Å Landbrug, Å Lægemidler og Bioteknologi, Å Medier, Å Olie og Gas, Å Retail
Ole SpiermannInternational Ret, Offentlig Ret, ProcesPartnerÅ Bank og Finansiering, Å Olie og Gas
Patris HajrizajBank og FinansAdvokatfuldmægtig
Paula GrønlundM&AAdvokat
Pelle Christensen ClappProcesAdvokatfuldmægtig
Pelle Hougaard NielsenSagscontroller
Per MagidInternational Ret, Offentlig Ret, ProcesAdvokatÅ Bank og Finansiering, Å Healthcare, Å Medier, Å Olie og Gas
Peter Stoltz NielsenEnergi og Infrastruktur, Fast Ejendom og Entreprise, ProcesAdvokatfuldmægtigÅ Fast Ejendom, Å Forsyning, Å Olie og Gas, Å Tele
Peter-Andreas BodilsenBank og FinansAdvokat
Petra FokdalJuridisk student
Philip WeisTilkaldevikar
Pia Kirstine VoldmesterIP, PersondataPartnerÅ Automotive, Å Bank og Finansiering, Å Forsikring, Å Fødevarer, Å Healthcare, Å IT, Å Lægemidler og Bioteknologi, Å Retail, Å Tele
Ramesh AdhikariOpvasker
Rasmus BudtzCorporate, M&AAdvokatfuldmægtig
Rasmus MarvitsHR-konsulent
Rasmus MoliinCorporate, Fast Ejendom og Entreprise, Rekonstruktion og InsolvensAdvokat
Rasmus SkovFast Ejendom og Entreprise, ProcesAdvokat
René SchønbeckIT-supporter
Rikke LinckTilkaldevikar
Robin PhilipCorporate, Fast Ejendom og Entreprise, M&APartnerÅ Capital Goods, Å Fast Ejendom, Å Fødevarer, Å Landbrug, Å Retail
Samuel O'Doherty JensenM&AAdvokat
Samuel WolduM&A, Private EquityAdvokatfuldmægtig
Sandra JensenJuridisk student
Sheila Raja MashirAdvokatfuldmægtig
Sheila Wille LarsenVidenstudent
Signe BendorffKonkurrence og EU, ProcesAdvokat
Simon AlbrechtsenStipendiat
Simon KroghM&A, Private EquityPartner
Susie HjorthPrivate ClientsAdvokat
Syss SichelkowEventkoordinator
Søren DamgaardFast Ejendom og EntrepriseAdministrerende PartnerÅ Bank og Finansiering, Å Fast Ejendom
Søren KoppFast Ejendom og Entreprise, M&A, Rekonstruktion og InsolvensPartnerÅ Bank og Finansiering, Å Fast Ejendom, Å Luftfart
Søren Lehmann NielsenSkatPartner
Søren ZinckKonkurrence og EUPartnerÅ Bank og Finansiering, Å Logistik og Transport, Å Olie og Gas, Å Fast Ejendom
Theis JacobsenAdvokatfuldmægtig
Therese Eilskov Lundmark JensenJuridisk student
Therkel BrinthFast Ejendom og Entreprise, Rekonstruktion og InsolvensAdvokatfuldmægtig
Thomas EnevoldsenCorporate, Fast Ejendom og EntrepriseAdvokat
Thomas SkjellerupBank og FinansPartnerÅ Bank og Finansiering
Tina ErichsenFast Ejendom og EntrepriseAdvokatfuldmægtig
Tina Overgaard SørensenProjektmedarbejder
Tine Marie Bodholdt RasmussenKonkurrence og EUAdvokat
Tobias Hjelm AndersenIP, Konkurrence og EUAdvokat
Tobias NykvistJuridisk student
Tobias ThomsenProcesAdvokatfuldmægtig
Trine KahrM&AAdvokatfuldmægtig
Ulrik Kloss FennebergBank og Finans, Børs- og kapitalmarkeder, M&AAdvokat
Ulrik Vinther AnkerstjerneIT-student
Victoria Faber StuhrProcesStipendiat
Vilhelm PoulsenProcesAdvokatÅ Bank og Finansiering, Å Olie og Gas
William Erik Kragh HallingPiccolo
William ØstgaardPiccolo
Xenia KamenjukAdvokatfuldmægtig
Forrige side
Nr.1 - 5. Ialt 12
Næste side